Siatkarki z “Trójki” z Pucharem Starosty

W hali sportowej Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego CKZiU “Elektryk” Nowa Sól odbył się Turniej Mikstów Siatkarskich o Puchar Starosty dla szkół podstawowych. Do rozgrywek przystąpiły 3 drużyny.

Zawodnicy, trenerzy i organizatorzy spotkania w CKZiUTurniej wygrał zespół z SP nr 3 w Nowej Soli prowadzony przez Przemysława Jetona. Organizatorzy przyznali również nagrody indywidualne. Najlepszą zawodniczką wybrano Nadię Cegiełkę z SP nr 3, wśród chłopców najlepszy okazał się Eryk Bitner z SP nr 6.
Najlepszym drużynom oraz zawodnikom pogratulowała Starosta Iwona Brzozowska, która objęła wydarzenia swoim patronatem.

Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i przeprowadzenie wydarzenia. Warto podkreślić, że w roli sędziów doskonale spisały się Karolina Pawluk i Paulina Perdian uczennice CKZiU, aktualne mistrzynie Lubuskiej Ligi Juniorek Młodszych w Piłce Siatkowej. Obsługę meczu zapewniła klasa 3 a LON.