Seniorki naładowały baterie. Ten projekt to strzał w 10

Członek Zarządu Sylwia Wojtasik z uśmiechniętymi uczestniczkami projektuCzłonek Zarządu Sylwia Wojtasik uczestniczyła w podsumowaniu warsztatów Lubuskie Centrum Aktywności Kobiet. Z inicjatywy Powiatu Nowosolskiego w tej edycji wzięły udział m. in. panie z Rady Seniorów Powiatu Nowosolskiego.

Z okazji miesiąca seniora panie z Rady Seniorów Powiatu Nowosolskiego wzięły udział w cyklu warsztatów dotyczących budowania własnego wizerunku. Grupa kobiet wraz z liderką Haliną Napieralską-Pruską szkoliła się pod okiem stylistów, makijażystów oraz trenerów personalnych.

To nie był stracony czas. Podczas podsumowania wszystkie uczestniczki zgodnie przyznały, że warsztaty to strzał w dziesiątkę i liczą na możliwość udziału w kolejnych takich przedsięwzięciach.