Rzucali do tarczy, żeby nieść pomoc

Sławomir Olszewski zdobył Puchar Starosty Nowosolskiego w II Wielkanocnym Charytatywnym Turnieju Darta. W tej imprezie jednak nie najważniejsze były miejsca na podium, ale wspólna pomoc seniorom.

W niedzielę 14 kwietnia odbył się II Wielkanocny Charytatywny Turniej Darta, którego organizatorami było Stowarzyszenie Nowosolska Paczka oraz Pub Anomalia. Patronat nad tym wydarzeniem objęła Starosta Nowosolski Iwona Brzozowska.

Na podium

Rywalizacja była bardzo zacięta. Ostatecznie najlepszy w rzutach do tarczy okazał się być Sławek Olszewski. Drugie miejsce wywalczył Michał Półtorak, a na trzecim miejscu podium uplasował się Arkadiusz Rychlik.

Starosta Iwona Brzozowska miała okazję osobiście pogratulować zwycięzcom i wręczyć im nagrody przekazane przez Starostwo Powiatowe w Nowej Soli.

Dla seniorów

Wielkanocny Turniej Charytatywny Darta to wydarzenie, które łączy sportową rywalizację z pomaganiem drugiemu człowiekowi. Pieniądze z wpisowego zostaną przeznaczone na świąteczne zakupy spożywcze dla podopiecznych Stowarzyszenia Nowosolska Paczka.