Ruszył Powiatowy Karnawał z nagrodami. Do 2 marca czekamy na zgłoszenia!

Spider-Man? Elza? Biedroneczka? A może Kot w butach? Pokażcie jak kolorowo karnawał spędzają mieszkańcy naszego powiatu! Wspólnie z Tygodnikiem Krąg zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w zabawie. Do wygrania jest 10 bonów upominkowych o wartości 100 zł. Do końca karnawału czekamy na Wasze zdjęcia!

Konkurs karnawałowy 2022Karnawał to czas zabawy i kolorowych strojów, które królują na przedszkolnych balach i szkolnych dyskotekach. W tym roku wspólnie z Tygodnikiem Krąg zapraszamy najmłodszych mieszkańców powiatu (dzieci i młodzież do 15 roku życia) do udziału w konkursie na najpiękniejszy strój karnawałowy.

Na zgłoszenia uczestników karnawałowej zabawy czekam do 2 marca. Zdjęcia w karnawałowych strojach należy przesłać na adres konkurs@powiat-nowosolski.pl. W zgłoszeniu należy również podać imię i nazwisko dziecka oraz dane kontaktowe rodzica/opiekuna prawnego (imię, nazwisko, numer telefonu).

Laureatów konkursu wybiorą Czytelnicy Tygodnika Krąg. W marcu na łamach tygodnika zostaną opublikowane zdjęcia wszystkich uczestników zabawy oraz kupony do głosowania. Głosowanie za pośrednictwem kuponów potrwa do 25 marca.

Do wygrania 10 kart upominkowych o wartości 100 zł.

REGULAMIN KONKURSU KARNAWAŁOWEGO