Rozpoczęcie roku akademickiego 2018/2019 NUTW

We wtorek 09 października 2018 r. w Nowosolskim Domu Kultury  odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego Nowosolskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Starosty Nowosolskiego  Waldemara Wrześniaka, który w swoim wystąpieniu życzył słuchaczom aby kolejny rok akademicki był pełen przeżyć i trwałych przyjaźni, żeby ich aktywność i działania przyniosły wiele niezapomnianych emocji: przede wszystkim dużo zdrowia i dalszej aktywności.

Przy okazji wystąpienia Starosta podziękował Pani Prezes L. Rudziakowicz za zainteresowanie słuchaczy NUTW projektem pn.” Historia ratusza solą pisana” , w którym liczna grupa zwiedzała nowosolski Ratusz w dniu 5 października br.

Podczas uroczystości gościom i słuchaczom umilił czas występ zespołu  dzieci z kółka tanecznego działającego przy  Nowosolskim Domu Kultury.