Rada Seniorów wraca do gry

Choć pandemia pokrzyżowała im plany i zmusiła do ograniczenia działań Rada Seniorów Powiatu Nowosolskiego nadal deklaruje gotowość do pracy. Starosta Iwona Brzozowska oraz Członek Zarządu Powiatu Sylwia Wojtasik spotkały się z szefową Rady Seniorów Haliną Napieralską-Pruską.

Starosta Iwona Brzozowska oraz Członek Zarządu Powiatu Sylwia Wojtasik spotkały się z szefową Rady Seniorów Haliną Napieralską-PruskąTrudny czas pandemii dla wielu osób oznaczał ograniczenie aktywności społecznej. Szczególną grupę osób stanowili seniorzy. Również Członkowie Rady Seniorów Powiatu Nowosolskiego musieli ograniczyć swoje działania i plany. Jednak nie zrezygnowali z nich na zawsze.

Podczas spotkania ze Starostą Iwoną Brzozowską oraz Członkiem Zarządu Powiatu Nowosolskiego Sylwią Wojtasik Halina Napieralska-Pruska opowiadała o wyzwaniach, jakie stoją przed naszą Radą Seniorów.

– Ograniczenie działań Rady Seniorów w pandemii było jak najbardziej zrozumiałą i dobrą decyzją. Cieszę się jednak, że przedstawiciele seniorów nadal chcą działać i współpracować z Powiatem – podkreśla Członek Zarządu Sylwia Wojtasik.

Jeszcze w czerwcu członkowie Rady Seniorów planują spotkanie. Na razie będzie to spotkanie integracyjne, w ramach którego planowany jest rejs galarem po Odrze.