Pracownicy PUP mają swoje święto

Z okazji Dnia Pracowników Publicznych Służb Zatrudnienia podziękowania za profesjonalizm i sumienną pracę na rzecz mieszkańców i przedsiębiorców z terenu powiatu dyrekcji i przedstawicielom pracowników Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli złożyły Starosta Iwona Brzozowska oraz Członek Zarządu Powiatu Nowosolskiego.

Pracownicy PUP podczas spotkania z Zarządem PowiatuPraca w PUP wiąże się z wieloma wyzwaniami. Rynek pracy cały czas się zmienia, zmieniają się oczekiwania i potrzeby mieszkańców oraz przedsiębiorców. Szczególnie czas pandemii był okresem, gdy służby zatrudnienia musiały zrealizować wiele nowych zadań. Nowosolski PUP zdał ten sprawdzian celująco.

Z okazji święta Publicznych Służb Zatrudnienia życzymy wszystkim pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy w Nowej Soli wielu sukcesów osobistych i zawodowych oraz satysfakcji z dobrze realizowanych zadań. Niech każdego dnia towarzyszy Wam życzliwość oraz uznanie osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz pracodawców.