Pożegnanie z mundurem insp. Sławomira Tomala

W piątek, 13 stycznia 2017 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Nowej Soli odbyła się uroczystość pożegnania z mundurem insp. Sławomira Tomala. S. Tomal po 27 latach służby przeszedł na zasłużoną emeryturę. W uroczystości wziął udział Starosta Nowosolski Waldemar Wrześniak. Podziękował byłemu komendantowi za odpowiedzialną pracę na rzecz lokalnej społeczności, a także za ochronę bezpieczeństwa i zachowania porządku na terenie Powiatu Nowosolskiego. Wśród zaproszonych gości byli również: Wicewojewoda Lubuski- Robert Paluch, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. insp. Jerzy Głąbowski, Prezydent Miasta Nowa Sól – Wadim Tyszkiewicz, Ksiądz Kapelan Józef Kocoł, Wójtowie i Burmistrzowie, przedstawiciele Prokuratury, związków zawodowych.