Pożegnanie wakacji na boisku

40 zawodników wzięło udział w turnieju piłki nożnej z okazji zakończenia wakacji, który odbył się na Orliku przy ZSP nr 4 Spożywczak. Wśród młodych piłkarzy i piłkarek wyłoniono najlepszego bramkarza, strzelca i zawodnika.

Orlik przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych to miejsce, które tętni życiem o każdej porze roku, również w czasie wakacji. Podsumowaniem wakacyjnych spotkań na kompleksie sportowym przy Spożywczaku był turniej piłki nożnej dzieci rocznik 2012/2013- „Pożegnanie wakacji”.

Tego typu zawody to przede wszystkim okazja do dobrej zabawy i promowania aktywnego spędzania czasu. Jednak animatorzy postanowili wyróżnić najlepszych zawodników. W trakcie turnieju wyłoniono najlepszego bramkarza, którym został Bartłomiej Spochacz. Tytuł najlepszego zawodnika wywalczył Damian Wawrzyniak. Z kolei najlepszym strzelcem został Bartek Drożdzyński.

Każdy z zawodników otrzymał medal za udział w turnieju, wyłonieni zawodnicy w kategorii: bramkarz, zawodnik, strzelec otrzymali Statuetki Starosty Nowosolskiego oraz gadżety Powiatu Nowosolskiego.