Powiatowy Turniej Badmintona. Zgłoś się!

Trener Łukasz Kochański wraz z uczniami zaprasza do udziału w turniejuKażdy może chwycić za paletkę i zostać powiatowym mistrzem kometki. Kometka to sport dla każdego bez względu na wiek, dlatego już zapraszamy wszystkich Mieszkańców to wspólnej zabawy.

Powiatowy Turniej Badmintona to jedno z wydarzeń, które odbędzie się w ramach Nowosolskiego Pikniku Zdrowia w sobotę 21 maja w Centrum Aktywności Społecznej w Nowej Soli.

Turniej rozegrany zostanie w 2 kategoriach wiekowych

• do 14 lat
  • młodzież powyżej 14 roku życia i dorośli.

– Dzieci, które będą się czuły na siłach będą mogły wystąpić w turnieju indywidualnie, ale w kategorii do 14 roku życia dopuszczamy możliwość, aby dzieciaci grały wspólnie z rodzicami – mówi Łukasz Kochański, który jest koordynatorem rozgrywek.

Czekamy na zgłoszenia uczestników.

Zgłoszenia do turnieju przyjmujemy do środy 18 maja pod nr tel. 608 356 188. Zapisać będzie się można również przed rozpięciem turnieju na boisku w CAS o godz. 12.00 (w dniu imprezy ilość miejsc będzie ograniczona).