Powiatowe zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

MDP Powiatu NowosolskiegoNie tylko rowerami Powiat żyje. W niedzielę nasze powiatowe serce było także z Młodzieżowymi Drużynami Pożarniczymi, które uczestniczyły w XXIX Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarnicze.

Ekipy z OSP w Mirocinie Górnym, OSP w Kolsku,OSP Otyń, OSP w Siedlisku i OSP w Studzieńcu zmierzyły się w dwóch konkurencjach – ćwiczenie bojowe oraz bieg sztafetowy z przeszkodami. Podczas zawodów emocje były ogromne, a prawdziwa euforia pojawiła się podczas ogłoszenia wyników:

Klasyfikacja zawodów:

MDP dziewczęta:

• 1. miejsce – OSP Mirocin Górny
  • 2. miejsce – OSP Kolsko

MDP chłopcy:

• 1. miejsce – OSP Mirocin Górny
  • 2. miejsce – OSP Otyń
  • 3. miejsce – OSP Siedlisko
  • 4. miejsce – OSP Studzieniec

Zawody MDP 2022Najlepsze drużyny otrzymały puchary i zaproszenie na spotkanie integracyjne przy kręglach. – Gratuluję młodym strażakom ogromnej determinacji i zapału. Kłaniam się opiekunom, którzy zaangażowali się w przygotowanie młodzieży do startu w zawodach. W naszych jednostkach OSP jest wspaniała młodzież, która w przyszłości godnie będzie reprezentowała strażaków ochotników – podkreśla Starosta Nowosolski – Iwona Brzozowska