Powiatową koszulkę kupisz w Visit Nowa Sól

Koszulki Powiatu dostępne są w Visit Nowa SólKoszulkami, które są inspirowane rowerowymi wyprawami przez ścieżkę Kolej na rower i najpiękniejsze zakątki powiatu, swoją premierę miały na początku lipca. Specjalnie dla nas oryginalny projekt przygotował artysta Tadeusz Szechowski.

Głównym motywem powiatowych koszulek są wyprawy rowerowe. Ścieżką Kolej na rower i mostem kolejowym można dotrzeć do najpiękniejszych zakątków powiatu. Na koszulce pojawia się motyw galara, nowosolskiego ratusza, lubięcińskich wiatraków, wieży ciśnień z Konotopu czy charakterystycznych wież kościołów. Bardziej lokalnego produktu nie znajdziecie!
Wiele osób pytało, jak można je zdobyć?
Od kilku dni koszulki Powiatu Nowosolskiego dostępne w Informacji Turystycznej w nowosolskim porcie, gdzie można je kupić za 36,65 zł.
Przypominamy, że koszulki można również zdobyć w powiatowych rywalizacjach. Pierwsze koszulki trafiły do rowerzystów, którzy jeździli z nami w ramach rywalizacji Rowerowa Stolica Polski. Kolejną partię szykujemy dla uczestników Paszportu Rowerzysty.