Powiat na Rodzinnym pikniku w Nowej Soli

W sobotę 4 września serdecznie zapraszamy na piknik rodzinny RAZEM PO ZDROWIE, który organizowany jest przez Urząd Miasta w Nowej Soli w ogrodzie przy Centrum Aktywności Społecznej. Podczas wydarzenia przedstawiciele Powiatu Nowosolskiego będą promowali Koperty życia i rodzicielstwo zastępcze, będzie można również skorzystać z porad konsumenckich i logopedycznych.

Od godz. 11.00 do 14.00 organizatorzy przygotowali dla wszystkich zainteresowanych wiele atrakcji i ciekawych stoisk. – Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla mieszkańców! Oprócz dni otwartych w Dziennym Domu Senior+ i atrakcji przygotowanych przez kadrę Środowiskowego Domu Pomocy, w programie będą także stoiska profilaktyczne, edukacyjne oraz konsultacje specjalistów – zapowiadają organizatorzy.

Podczas imprezy nie może zabraknąć również Powiatu Nowosolskiego. Zapraszamy na nasze stoiska:

• porad konsumenckich będzie udzielała Pani Katarzyna Kwiatkowska – Powiatowy Rzecznik Konsumentów,
  • będziemy informować o „Kopercie życia” oraz darmowych szkoleniach z pomocy przedmedycznej,
  • dyplomowana pielęgniarka będzie wykonywała pomiary ciśnienia,
  • na najmłodszych i ich rodziców będą czekali nasi specjaliści z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nowej Soli,
  • będziemy również mówić o tematach związanych z rodzicielstwem zastępczym, szczegółowych informacji udzielą pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowej Soli.

Więcej informacji na plakacie:

Pinkin Rodzinny - plakat zapraszający na 4.09.2021