Porady prawne w Nowej Soli – zdalnie i osobiście

Od 27 października zostaje przywrócona działalność punktu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Nowej Soli.

Pomoc udzielana będzie tylko po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty osobistej lub zdalnej (telefonicznej) lub z wykorzystaniem innych środków porozumiewania się na odległość.

Ze względu na zagrożenie rozprzestrzeniania się koronawirusa prosimy Mieszkańców Powiatu Nowosolskiego, jeśli sprawa tego nie wymaga, o korzystanie z porad zdalnych.

Rejestracja odbywa się we wtorki, środy i czwartki w godzinach 10.00 – 13.30 pod numerem tel. 790 227 119 lub on-line przez zakładkę na stronie internetowej starostwa powiat-nowoslski.pl