Piosenka i życzenia dla seniorów

Koncert piosenek z repertuaru Kabaret Starszych PanówKoncertem z piosenkami Kabaretu Starszych Panów został podsumowany miesiąc seniora w Nowej Soli. W wydarzeniu wzięła udział Starosta Nowosolski Iwona Brzozowska.

Prelekcje, koncerty, spotkania – w październiku oferta wydarzeń dedykowanych osobom starszym w Nowej Soli była szczególnie bogata. Na zakończenie miesiąca seniora Miasto przygotowało wyjątkowy koncert w Nowosolskim Domu Kultury.

Licznie przybyłych seniorów oraz zaproszonych gości przywitali Wiceprezydent Nowej Soli Natalia Walewska- Wojciechowska oraz Przewodniczący Rady Miasta Andrzej Petreczko. Życzenia do seniorów skierowała również Starosta Iwona Brzozowska.

Życzenia seniorom przekazała Starosta Iwona Brzozowska– Samorządy mogą podejmować wiele działań, żeby ułatwić życie seniorom. Jako Powiat staramy się to robić, pomaga nam w tym Rada Seniorów, której bardzo dziękuję za pracę. Jestem również pod wrażeniem inicjatyw Nowej Soli, które są dedykowane osobom starszym. Mam nadzieję, że inne gminy będą czerpały inspirację z tego dobrego przykładu – podkreśla Starosta Iwona Brzozowska. – Państwu życzę przede wszystkim uśmiechu, pogody ducha, pomysłów i sił do działania. Seniorzy w naszym powiecie są bardzo aktywni i życzę sobie i wszystkim, aby tak pozostało – dodaje.

Ukoronowaniem spotkania była muzyczna uczta – piosenki z repertuaru Kabaretu Starszych Panów w wykonaniu wokalistów oraz zespołu Filharmonii Zielonogórskiej.