Panie z Rady Seniorów wezmą udział w warsztatach

Dla pań z Rady Seniorów Powiatu Nowosolskiego najbliższe tygodnie to czas pracy nad sobą, własnym wizerunkiem i odkrywaniem mocnych stron. Wszystko za sprawą warsztatów, które udało się zorganizować dzięki współpracy Powiatu Nowosolskiego z Lubuskim Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości LCRP.

Członek Zarządu Sylwia Wojtasik, pani z Rady Seniorów spotkały się z przedstawicielami LCRPPaździernik to miesiąc seniora. W tym miesiącu mówi się o potrzebach i oczekiwaniach osób starszych. Wiele firm i instytucji właśnie w październiku przygotowuje specjalną ofertę dla seniorów. Również Powiat Nowosolski wyszedł z ciekawą inicjatywą. Już 14 października rozpoczynają się warsztaty dla seniorek, w których wezmą udział panie z Rady Seniorów Powiatu Nowosolskiego.

W ramach cyklu spotkań zaplanowanych przez z Lubuskim Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości LCRP odbędą się warsztaty edukacyjne dotyczące kreowania wizerunku oraz warsztaty motywujące pod hasłem „Ona czyli ja”.

Panie spotkają się z makijażystkami i stylistkami, które pomogą im w kreowaniu własnego wizerunku i autoprezentacji. Z kolei warsztaty z trenerami będą okazją do określenia własnych celów, pokażą jak świadomie definiować własne potrzeby i odkrywać mocne strony.

Wspólne działania mają się rozpocząć 14 październikaW Starostwie Powiatowym w Nowej Soli odbyło się już spotkanie, podczas którego omówiono założenia projektu i zaplanowano wspólne działania.

Projekt realizowany jest w ramach dofinansowania z Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030 pod tytułem: Lubuskie Centrum Aktywności Kobiet „LCAK” ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.