Oni już mają plan na zawodowe swoje życie…

laureatki konkursu Moja droga do karieryPowiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli spotkali się laureaci i uczestnicy II edycji konkursu “Moja Droga do Kariery”.

Zadaniem uczniów podstawówek było opisanie swojej przyszłości zawodowej m.in. wybór szkoły średniej, studiów, kursów, a nawet miejsca zatrudnienia. Dla młodych ludzi to bardzo trudne zadanie, ale uczestnicy poradzili sobie z nim doskonale.
Autorzy najlepszych prac zostali nagrodzeni:
  • I m. Martyna Macewicz SP 8
  • II m. Klaudia Graczyk SOSW
  • III m. Sandra Gąsiorowska SOSW
– Żeby dobrze wybrać przyszłość trzeba wiedzieć, co chce się robić, ale także znać swoje mocne i słabe strony. W szkołach ponadpodstawowych Powiatu Nowosolskiego mamy dużą różnorodność kierunków i możliwości. Mam nadzieję, że znajdziecie w nich miejsce dla siebie i jako osoby, które już mają na ten temat pewne przemyślenia, będziecie inspirować swoich rówieśników – podkreśla Członek Zarządu Sylwia Wojtasik.
Jeszcze raz wszystkim gratulujemy laureatom i uczestnikom i życzmy, aby wszystkie plany i marzenia spełniły się.
Laureaci, uczestnicy i organizatorzy konkursu