Olimpijski ogień dotarł do Starostwa

UKS Peleton ze Starostą Iwoną BrzozowskąPrzed nami I Powiatowa Olimpiada Młodzieży. To wydarzenie organizowane w ramach projektu “Nowosolada 2022” wpieranego przez Powiat Nowosolski. Zapowiedzią tego sportowego święta jest sztafeta olimpijskiego ognia, który został przekazany na ręce Starosty Iwony Brzozowskiej.

Zawodnicy UKS Peleton Nowa Sól promują Powiatową Olimpiadę Młodzieży, która rozpocznie się 25 maja na stadionie lekkoatletycznym Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Soli. Podczas sportowego tygodnia młodzi zawodnicy zmierzą się w 12 dyscyplinach sportowych m. in. biathlon letni, wyścigi smoczych łodzi, pływanie, lekkoatletyka, streetball, tenis ziemny, tenis stołowy, piłka siatkowa, koszykówka, piłka plażowa.