Od piątku ruch wahadłowy między Konradowem a Ługami

W piątek 28 kwietnia w godzinach popołudniowych na drodze powiatowej pomiędzy Konradowem a Ługami zostanie wprowadzony ruch wahadłowy.

Droga powiatowa 1050FRozpoczyna się kolejny etap prac związanych z Budową skrzyżowania bezkolizyjnego w ciągu nowobudowanej obwodnicy Konradowa w nowym śladzie DP nr 1050F wraz z budową przyległego układu drogowego. Firma Budimex poinformowała o wprowadzeniu kolejnej Tymczasowej Organizacji Ruchu, która będzie obowiązywała na wiadukcie nad S3. Od piątku 28 kwietnia na drodze powiatowej zostanie wprowadzony ruch wahadłowy.

Kwestie związane z organizacją ruchu oraz zaawansowaniem prac były szczegółowo omawiane podczas rady budowy, w których uczestniczą przedstawiciele wykonawcy, PZD, Gminy Otyń oraz PKP PLK. Z informacji przekazanych przez wykonawcę wynika, że realizacja robót ma potrwać do końca września.