Nowosolskie starostwo liderem wśród samorządów w stosowaniu CAF

CAF to metoda kompleksowego zarządzania jakością, dzięki której organizacje mogą działać efektywnie. Starostwo Powiatowe w Nowej Soli jest liderem wśród samorządów bowiem już po raz czwarty przeprowadziło samoocenę z wykorzystaniem modelu CAF.

Podczas wizyty w siedzibie Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego Starosta Iwona Brzozowska, Sekretarz Powiatu Monika Owczarek oraz koordynator CAF Wiesław Piec odebrali certyfikat skutecznego użytkowania CAF w Starostwie z rąk dr Iwony Wieczorek, reprezentującej krajowego koordynatora CAF ds. JST.Ekspertami z ramienia Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego jako krajowego koordynatora CAF ds. JST za procedurę w Starostwie Powiatowym byli: Andrzej Borowski (ekspert wiodący) oraz Katarzyna Zaunar (ekspert pomocniczy).

Podczas wizyty w siedzibie Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego Starosta Iwona Brzozowska, Sekretarz Powiatu Monika Owczarek oraz koordynator CAF Wiesław Piec odebrali certyfikat skutecznego użytkowania CAF w Starostwie z rąk dr Iwony Wieczorek, reprezentującej krajowego koordynatora CAF ds. JST.