Nitki z nagrodą za wolontariat

Ta wiadomość dodaje skrzydeł – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Nowej Soli został laureatem konkursu Nowosolskie Kryształy Wolontariatu 2022. Gala finałowa drugiej edycji konkursu odbyła się 5 grudnia w Nowosolskim Domu Kultury. W tym dniu dziękowano wszystkim wolontariuszom.

Przedstawiciele ZSP nr 2 wraz ze Starostą Iwoną BrzozowskąJesteśmy dumni z młodzieży, która angażuje się w wiele akcji charytatywnych na terenie miasta i powiatu. Nisko kłaniamy się również nauczycielom i dyrekcji, która inspiruje uczniów do działania.
Nowosolskie Kryształy Wolontariatu to nagroda Miasta Nowa Sól, która trafiał do szczególnych osób – wolontariuszy, którzy swoją pracę i czas bezinteresownie oferują innym. Ich działalność jest dostrzegana, bo dzięki nim i Nowa Sól i powiat nowosolski są lepszym miejscem.
Cieszymy się bardzo, że wśród nagrodzony i nominowanych w drugiej edycji znalazły się szkoły, mieszkańcy, stowarzyszenia, grupy inicjatywne oraz przedsiębiorcy, którzy współpracują również z Powiatem Nowosolskim. To dla nas wielki zaszczyt.

SZKOŁY PODSTAWOWE
  • LAUREAT Szkoła Podstawowa nr 8 w Nowej Soli
  • WYRÓŻNIENIE Szkoła Podstawowa nr 5 w Nowej Soli
SZKOŁY PONADPODSTAWOWE