Nauczycielka Agnieszka Schuster i Spożywczak docenieni w plebiscycie edukacyjnym

W imieniu Zarządu Powiatu oraz Radnych gratulacje na ręce Pani Agnieszki Schuster i dyrektor ZSP nr 4 Iwony Małczak złożyli Członek Zarządu Powiatu Nowosolskiego Sylwia Wojtasik oraz Przewodniczący Rady Powiatu Jarosław SuskiPodczas sesji Rady Powiatu Nowosolskiego, która odbyła się w lutym, została uhonorowana Agnieszka Schuster, nauczycielka języka niemieckiego i przedmiotów zawodowych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego CKZiU “Elektryk” Nowa Sól, która w Plebiscycie Edukacyjnym Gazeta Lubuska zajęła 2. miejsce w województwie i 1. miejsce w powiecie. Nagroda została przyznana głosami czytelników GL – m. in. uczniów i ich rodziców, którzy docenili pasję i zaangażowanie A. Schuster.

Również w plebiscycie Gazety Lubuskiej w kategorii Szkoła Roku 1. miejsce w powiecie nowosolskim zdobył Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Nowej Soli tj. “Spożywczak”. Szkoła od lat pracuje na swoją markę, podnosi jakość kształcenia i stara się odpowiadać na potrzeby uczniów. To procentuje! Warto dodać, że Spożywczak wyróżnienie to otrzymał już po raz drugi.

W imieniu Zarządu Powiatu oraz Radnych gratulacje na ręce Pani Agnieszki Schuster i dyrektor ZSP nr 4 Iwony Małczak złożyli Członek Zarządu Powiatu Nowosolskiego Sylwia Wojtasik oraz Przewodniczący Rady Powiatu Jarosław Suski.