Nagrody Starosty dla najlepszych absolwentów

W Liceum Ogólnokształcącym im. K. K. Baczyńskiego odbyło się Powiatowe Zakończenie Roku Szkolnego. Członek Zarządu Powiatu Łucja Wojewódzka życzyła uczniom udanych wakacji, ale przedtem wręczyła nagrody Starosty Nowosolskiego – Absolwent Roku. Otrzymują ją uczniowie, którzy w danej szkole uzyskali najwyższą średnią ocen i najlepsze zachowanie. Teraz byli to: Patrycja Kuczyńska – uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Nowej Soli, Patryk Walkowiak z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Nowej Soli, Patrycja Gryszko z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Kożuchowie oraz Kamil Borczyk ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowej Soli. Nagrody były przyznane już trzeci rok z rzędu. Oprócz wyróżnienia od Starosty, każdy z dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych nagrodził swoich uczniów za osiągnięcia w nauce lub sporcie. Dyplom otrzymali również rodzice i wychowawcy.