Na rodzinnym festynie podsumowaliśmy akcję Wspólnie dla pszczół

Partnerzy akcji Wspólnie dla pszczółDziękujemy mieszkańcom powiatu za spotkanie na Nowosolskim Festynie Pszczelarskim. Mamy nadzieję, że tak jak my, pokochaliście smak miodowej nutelli, daliście się wkręcić w wirowanie miodu, a może stworzyliście własną świecę z pszczelego wosku lub małą pszczółkę z kolorowych koralików.

Dziękujemy pszczelarzom Lubuskiego Związku Pszczelarzy za ciekawe opowieści o zwyczajach zapylaczy, życiu w ulu i słodkie miodobranie. Dzięki Wam miód z lubuskich pasiek będzie królował na naszych stołach

Akcja “Wspólnie dla pszczół” dobiega końca. Dziękujemy ekipie Starostwa Powiatowego w Nowej Soli oraz naszym partnerom z Nowa Sól Na ekologicznej fali Nowa Sól oraz Nadleśnictwo Nowa Sól, Lasy Państwowe za tworzenie przyjaznych miejsc zapylaczom i edukację dzieci i młodzieży.