Modernizacja infrastruktury wodnej – podsumowanie projektu

Uczestnicy podsumowania projektu - uczniowie i zaproszeni gościeW Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego podsumowany został projekt “Modernizacja infrastruktury wodnej powiatu nowosolskiego”. Uczniowie WSA Fűrstenwalde w swojej prezentacji przedstawili zakres prac realizowanych w okresie swoich praktyk. W tym roku była to konserwacja Jazu wodnego na rzece Czarna Struga w Nowej Soli oraz umocnienie wału przy przepompowni w Siedlisku.

Wszyscy uczestnicy projektu zostali wyróżnieni certyfikatami oraz nagrodami rzeczowymi.

W uroczystym podsumowaniu uczestniczyli m.in. Wicestarosta Waldemar Wrześniak, Katrin Urbitsch – Dyrektor Urzędu Dróg Wodnych i Żeglugi Spree-Havel, Claas Hűbner – Kierownik kształcenia Praktycznego Urzędu Dróg Wodnych i Żeglugi Furstenwalde oraz przedstawiciele dyrekcji Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Piotr Brzeziński oraz Iwona Marszał.