Miejska inwestycja cieszy mieszkańców powiatu

Goście zaproszeni na uroczystość otwarcia pływalniNa realizację tej inwestycji czekało wielu mieszkańców miasta i powiatu. Kryta Pływalnia Solan została oficjalnie otwarta. Wśród zaproszonych na uroczystość gości byli m. in. Starosta Iwona Brzozowska, Wicestarosta Waldemar Wrześniak, Członek Zarządu Powiatu Andrzej Staroszczuk, Przewodniczący Rady Powiatu Jarosław Suski oraz Sekretarz Powiatu Monika Owczarek.

– Serdecznie gratuluję Panu Prezydentowi Jackowi Milewskiemu oraz jego współpracownikom. Bardzo się cieszę z tej inwestycji, która będzie służyła nie tylko mieszkańcom miasta, ale także całego powiatu – mówiła Starosta Iwona Brzozowska.

Duży basen z sześcioma torami o długości 25 m, basen rekreacyjny z brodzikiem dla dzieci, jacuzzi i strefa saun – pływalnia, z której już od kilku tygodni mogą korzystać mieszkańcy, robi ogromne wrażenie. Obiekt jest przystosowany do osób poruszających się na wózkach, a o bezpieczeństwo użytkowników dba profesjonalny zespół ratowników.