Mały może wiele czyli kolejna cegiełka na tomograf

Na apel Komitetu „Razem dla tomografu” odpowiadają kolejne społeczności. Wierni Kościoła Zielonoświątkowego w Nowej Soli postanowili przekazać na ten cel pieniądze z tacy.

W ubiegłym tygodniu Starosta Nowosolski Iwona Brzozowska spotkała się z pastorem Janem Mackiewiczem oraz Bartoszem Mackiewiczem ze Zboru Kościoła Zielonoświątkowego w Nowej Soli. Spotkanie było okazją do podziękowania członkom parafii za udział w zbiórce na rzecz tomografu dla nowosolskiego szpitala.

Ludzie chcą pomagać

Zbiórka na zakup tomografu dla Wielospecjalistycznego Szpitala w Nowej Soli zatacza coraz szersze kręgi. Pomoc płynie z wielu stron.

Swój wkład w pomoc nowosolskiej lecznicy chcieli mieć również wierni Zboru Kościoła Zielonoświątkowego w Nowej Soli. Podczas jednego z nabożeństw zorganizowano zbiórkę na tomograf. Pieniądze z tacy zasiliły konto Komitetu „Razem dla tomografu”.

– Jesteśmy małą parafią, ale chcieliśmy jakoś pomóc. Mamy nadzieję, że naszą postawą uda się ośmielić innych do działania – podkreśla pastor Jan Mackiewicz.

Każdy może pomóc

Pomagać można w grupie lub indywidualnie. Możliwości wsparcia Komitetu „Razem dla tomografu” jest kilka. Pieniądze można:

• wrzucać do puszek oznakowanych logiem zbiórki – puszka stoi m.in. w kasie Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Nowej Soli
  • wpłacać na konto bankowe komitetu:
    Bank Spółdzielczy w Kożuchowie z dopiskiem: „Społeczny Komitet Dla Tomografu”
  • zrobić wpłatę przez portal zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/sws8mx