Logo powiatu w świątecznym klimacie

Od blisko dwóch miesięcy powiat posiada nowe logo. Zbliżające się święta stały się dobrą okazją do promocji logotypu wśród mieszkańców. Jednym z działań promocyjnych był konkurs pt. „Nowe logo Powiatu Nowosolskiego w klimacie świątecznym”, skierowany do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu, którego organizatorem było starostwo. Konkurs polegał na przygotowaniu na bazie oryginalnej wersji logo, jego świątecznej wersji przez dodanie innych elementów np.: gwiazdek, bombek, choinek itp. Mimo niedługiego czas na wykonanie projektów, konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. W regulaminowym terminie do 8 grudnia w starostwie złożono 25 prac. Spośród propozycji logotypu w świątecznym klimacie, komisja konkursowa w składzie: Andrzej Ogrodnik, członek Zarządu, Katarzyna Dzieńdziura, Agnieszka Popławska i Małgorzata Grotowska z Wydziału Inwestycji, Funduszy Pomocowych i Promocji, wybrała trzy najlepsze i przyznała jedną nagrodę główną oraz dwa wyróżnienia.

Autorką zwycięskiej pracy jest Marta Tkacz, uczennica IV GTZ Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Elektryk”. Laureatkami wyróżnień zostały: Daria Letki i Katarzyna Wacyra, także z IV GTZ CKZiU „Elektryk”. W najbliższym czasie autorki zwycięskich prac spotkają się ze Starostą Waldemarem Wrześniakiem i odbiorą swoje nagrody – tablety.

Dodatkowo zwycięska praca będzie prezentowana na kartkach świątecznych wysłanych przez Starostwo.

Zwycięska praca:

konkursik1