Łączymy potencjały ścieżek – Powiat Nowosolski kręci dla Zielonej Góry

1 czerwca wystartowała rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. W tej edycji o miano Rowerowej Stolicy Polski walczy Zielona Góra – nasz ścieżkowy partner. Razem budujemy najbardziej wyczekiwaną ścieżkę w tej części województwa, którą połączy dwa powiaty. Razem walczymy też o rowerowe podium.

Starosta Iwona Brzozowska na ścieżce Kolej na rowerPowiat Nowosolski dołączył do rywalizacji i kręci dla Zielonej Góry. Zapraszamy wszystkich Mieszkańców naszego powiatu, żeby włączyli się z nami do rowerowej zabawy.

Kręcimy kilometry i łączymy potencjały ścieżek rowerowych powiatu nowosolskiego i zielonogórskiego, bo wierzymy w siłę dwóch kółek! Zapraszamy do wspólnej zabawy! Przed nami 30 dni rowerowej rywalizacji. A dla najbardziej aktywnych członków naszej grupy mamy nagrody.

Jak to zrobić?

• Ściągnij aplikacje Aktywne Miasta
  • W rywalizacji Rowerowa Stolica Polski wybierz Zieloną Górę
  • Dołącz do grupy Powiat Nowosolski dla Zielonej Góry (rodzaj ogólny)