Komu? Ile? Na co? Powiat podzielił pieniądze dla organizacji

185 tys. zł przeznaczył w 2020 roku Powiat Nowosolski na zadania realizowane przez organizacje pozarządowe. Pieniądze zostały podzielone na sport, kulturę, zdrowie, działania związane z ochroną środowiska i bezpieczeństwem.

W piątek 19 lutego 2020 został rozstrzygnięty konkurs na realizacje zadań przez organizacje pozarządowe. W sumie do podziału było 185 tys. zł. To dokładanie taka sama kwota jak w ubiegłym roku.

Zarząd Powiatu Nowosolskiego miał niełatwe zadanie. W tym roku organizacje złożyły aż 64 projekty, dotacje otrzymało 41. Wśród nich są zadania, które po raz pierwszy będą realizowane przy wsparciu Powiatu Nowosolskiego, ale również takie, które w ramach współpracy realizowane są corocznie.

Wyniki konkursu dostępne są w BIP.