Kolejne umowy dot. powiatowych szkół

Starosta Nowosolski Waldemar Wrześniak wraz ze Skarbnik Powiatu Ewą Matylą i Wicestarostą Przemysławem Ficnerem podpisali kolejne dwie umowy dot. powiatowych szkół. Pierwsza z nich dotyczy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Kożuchowie, a konkretnie termomodernizacji ściany budynku dydaktycznego wraz z elewacją. Prace, które wykonuje firma Bud-Big z Przyborowa mają być skończone do końca lipca br. W ramach drugiej umowy, tym razem z firmą Altech z Zielonej Góry zostanie przygotowana dokumentacja techniczna dotycząca powstania nowych pracowni w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4. Mają to być m.in. pracownia gastronomiczna, spedycyjna, gospodarki magazynowej i logistycznej. Dokumentacja ma być gotowa do połowy września.