“Kolej na rower” czeka na głosy. Walczymy o statuetkę „Inwestycja z perspektywą”

Wznowione zostało głosowanie w organizowanym przez Polską Agencję Prasową darmowym konkursie „Inwestycja z perspektywą” na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Unii Europejskiej. Wybierać można spośród 160 projektów unijnych. Czy Kolej na rower znajdzie się w gronie laureatów? Zdecydują internauci.

Do udziału w plebiscycie Powiat Nowosolski zgłosił Kolej na rower Powiat Nowosolski. To projekt , który Powiat Nowosolski zrealizował w partnerstwie 5 gmin – Nowa Sól, Otyń, Kożuchów, Kolsko i Gmina Wiejska Nowa Sól. Ścieżka rowerowa biegnąca po śladzie dawnej linii kolejowej stała się hitem. Pokochali ją mieszkańcy, ale również turyści. Jeśli podzielacie nasz entuzjazm to oddajcie głos na Kolej na rower.
Na stronie euroPAP uruchomiony został mechanizm, za pośrednictwem którego internauci mogą zagłosować na najciekawsze ich zdaniem inwestycje. Z inwestycjami można zapoznać się zaznaczając odpowiednie województwo na mapie – po prawej stronie pojawi się wtedy lista projektów – lub używając wyszukiwarki, która znajduje się nad mapą 👉 https://europapnews.pap.pl/#maps
Głosowanie potrwa do końca roku. Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni po Nowym Roku.