Już niedługo II Nowosolskie Targi Pracy i Edukacji

Serdecznie zapraszamy na II Nowosolskie Targi Pracy i Edukacji, które odbędą się 21 kwietnia br., w godz. 10.00-16.00 w hali sportowej Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Elektryk” w Nowej Soli przy ul. Piłsudskiego 61. Organizatorami wydarzenia są Starosta Nowosolski, Prezydent Miasta Nowej Soli oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Nowej Soli, natomiast współorganizatorem – Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej. Targi to doskonała okazja prezentacji oferty edukacyjnej i promocji szkół oraz prezentacji ofert pracy przez firmy.
Przedsięwzięcie skierowane do osób bezrobotnych, chcących zmienić pracę, pragnących się dokształcać oraz do młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Odwiedzający targi będą mieli możliwość zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy oraz ofertami instytucji szkoleniowych, będą mogli również skorzystać z porad specjalistów z Powiatowego Urzędu Pracy. Również obecni na targach przedstawiciele firm będą odpowiadać na pytania osób zainteresowanych zatrudnieniem.
Patronat nad imprezą sprawuje Marszałek Woj. Lubuskiego, a patronatami medialnymi wydarzenie objęli: Tygodnik Krąg, Gazeta Lubuska, Radio Zachód, TVP 3 Gorzów Wlkp.

Chętni, którzy chcą uczestniczyć w targach mogą się zgłaszać do 8 kwietnia br. Poniżej podajemy regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz postanowienia ogólne.

[attachments template=small-list include=”2436,2435,2434″]