Inauguracja roku akademickiego w NUTW

Nowosolski Uniwersytet Trzeciego Wieku zainaugurował rok akademicki 2017/2018 r. Przy okazji świętowano 10 – lecie pierwszej uroczystej inauguracji. Starosta Nowosolski Waldemar Wrześniak, który uczestniczył w uroczystości życzył słuchaczom, aby ten rok był obfity w nowe znajomości, nowe zainteresowania i umiejętności oraz aby dostarczył wielu pozytywnych, niezapomnianych emocji.
Z okazji 10-lecia wydano jubileuszową „Kronikę wydarzeń NUTW”, w której ukazana jest m.in. praca różnych placówek oświatowych, placówek kultury, instytucji, stowarzyszeń, a także Powiatu Nowosolskiego na rzecz osób starszych, seniorów. Starosta wręczył ufundowane przez Powiat egzemplarze osobom zaprzyjaźnionym z uniwersytetem.