Fotka w drodze do pracy – zrób zdjęcie i odbierz mapę

Zrób zdjęcie na drodze rowerowej Kolej na Rower. Wyślij swoją Fotkę i odbierz mapę! Na zgłoszenia czekamy na FB Kolej na rower Powiat Nowosolski do 20 sierpnia.

Dojeżdżasz do pracy rowerem? Ten konkurs jest dla Ciebie! Jeśli jeździsz do pracy autem lub komunikacją miejską, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby to zmienić. Przesiądź się na rower i baw się z nami. Na wszystkich uczestników zabawy czeka mapa ścieżki rowerowej Kolej na rower!

Zasady są proste:

1. Polub naszą stronę na Facebooku Kolej na rower Powiat Nowosolski.
  2. Zaproś znajomych do udziału w zabawie – udostępnij post konkursowy lub oznacz ich w komentarzu.
  3. Zamieść swoje zdjęcie jako post na stronie „Fotka w drodze do pracy”. W opisie podziel się wrażeniami z korzystania ze ścieżki i koniecznie napisz, na którym odcinku rowerostrady została zrobiona fotka.
  4. Na zgłoszenia czekamy od 29 lipca do 20 sierpnia 2020 r. do godz. 23.59.
  5. Zdjęcia będą opublikowane na profilu FB Kolej na rower Powiat Nowosolski oraz w materiałach promocyjnych.

Każdy uczestnik, który spełni powyższe warunki otrzyma MAPĘ Kolej na Rower. Po zakończeniu akcji podamy informację, kiedy i w jaki sposób można odebrać mapę Kolej na Rower.

Udział w konkursie „Fotka w drodze do pracy” jest jednocześnie wyrażeniem nieodpłatnej zgodę na wykorzystanie przysłanego zdjęcia w materiałach promocyjnych powiatu nowosolskiego, bez ograniczeń terytorialnych i czasowych za pośrednictwem dowolnego medium, a także internetu.

Projekt „Kolej na rower – Budowa ścieżek rowerowych w ramach rozwoju transportu ekologicznego na terenie powiatu nowosolskiego” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020.