Firma z Przyborowa wyremontuje salę gimnastyczną w Ogólniaku

Choć wakacje w pełni temat szkół w Powiecie Nowosolskim wciąż wysuwa się na pierwszy plan. Tym razem za sprawą remontu sali gimnastycznej w Liceum Ogólnokształcącym w Nowej Soli. Powiat wyłonił wykonawcę i podpisał umowę. Za kilka dni ruszają prace remontowe.

To dobra wiadomość dla uczniów i nauczycieli nowosolskiego Ogólniaka. Zapowiadany remont sali gimnastycznej jeszcze w te wakacje dojdzie do skutku. W poniedziałek 13 lipca Wicestarosta Waldemar Wrześniak,. Członek Zarządu Powiatu Sylwia Wojtasik oraz Naczelnik Wydziału Finansów Gabriela Radziszewska podpisali umowę z wykonawcą zadania.

Remont wykona firma Usługi Budowlane BUD – BIG z Przyborowa, która w przetargu zaoferowała najkorzystniejszą cenę. Koszt zadania ma wynieść 349 950 zł.

– Zakres prac będzie obejmował remont sufitu, ścian, podłogi, demontaż istniejącego i montaż nowego wyposażenia stałego, a także remont korytarza prowadzącego na salę gimnastyczną oraz wymianę instalacji elektrycznej – mówi Wicestarosta Waldemar Wrześniak.

Podpisana umowa to zielone światło dla wykonawcy, który deklaruje gotowość do działania. Wszystko wskazuje na to, że prace rozpoczną się już w przyszłym tygodniu.