Elektryk po raz pierwszy otworzył drzwi dla mieszkańców

Nasz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego CKZiU “Elektryk” Nowa Sól robi niesamowite wrażenie na odwiedzających. Wycieczka po nowym obiekcie, który powstał w miejscu wielkiej hali, nowoczesne wyposażenie pracowni oraz młodzi ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem poznają tajniki swojego przyszłego zawodu – to to, czym chcemy się chwalić.

Radni miejscy i powiatowi podczas wizty w CKZiUWczoraj wśród odwiedzających Elektryk nie zabrakło radnych powiatu i miasta, którzy na własne oczy mogli się przekonać, jak zmieniło się oblicze powiatowej edukacji.
Nie obyło się bez podziękowań kierowanych do Zarządu i Radnych Powiatu, dzięki którym udało się zrealizować inwestycję wartą ponad 15 mln zł. Słowa uznania kierowano również do Wydział Inwestycji, Funduszy Pomocowych i Promocji

Już wkrótce nadarzy się kolejna taka okazja. Szkoła planuje Dni Otwarte we wszystkich swoich obiektach – szczegóły wkrótce.