Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

Z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia, Starosta Nowosolski Waldemar Wrześniak spotkał się z pracownikami Powiatowego Urzędu Pracy w Nowej Soli. Starosta wręczył Dyrektor PUP-u Elżbiecie Ściopko-Moszkowicz bukiet kwiatów i list gratulacyjny. – Bezrobocie osiąga najniższe od kilkunastu lat wskaźniki – mówił W. Wrześniak. – Dziękuję za Waszą pracę choć wiem, że macie jej coraz więcej. Chociażby ze względu na realizowane projekty aktywizacji różnych grup społecznych, czy zatrudnianie obcokrajowców.
Wszyscy pracownicy otrzymali z rąk Dyrektor E. Ściopko-Moszkowicz dyplomy. Podziękowali też Staroście za przybycie, bo jak sami stwierdzili, to pierwszy Starosta, który spotkał się z pracownikami w dniu ich święta.