Drużyna Powiatu w turnieju o Puchar Komendanta Powiatowego PSP w Nowej Soli

W sobotę – 10 lutego w hali sportowej przy ul Botanicznej w Nowej Soli rozegrany został Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nowej Soli. Powiat Nowosolski wspierał turniej organizacyjne, ale wystawił również swoją drużynę w rozgrywkach. Oprócz powiatowego zespołu, drużyny zgłosili również: Służba Więzienna, Pogotowie Ratunkowe, KP PSP Nowa Sól oraz nowosolska Policja. Najlepszym zespołem okazała się grupa ze Służby Więziennej, drugi był zespół Bad Boys reprezentujący Policję, trzeci zespół z Pogotowania Ratunkowego. Najlepszym piłkarzem został Piotr Witkowski ze Służby Więziennej, a miano najlepszego bramkarza zdobył Andrzej Chyłek również ze Służby Więziennej.