Dołącz do akcji „Paszport rowerzysty” i wygraj nawet 1 000 zł

Wsiądź na rower… i weź udział w loterii fantowej „Paszport rowerzysty” w ramach akcji promocyjnej „Kolej na Rower”. Już w niedzielę 18 września Powiat Nowosolski zaprasza do wspólnego świętowania Europejskiego Dnia bez Samochodu. Uczestnicy zabawy mają szansę na wygranie voucherów i koszulek rowerowych.

Plakat - 18 września 2022 godz. 9.00 - 17.00 Paszport Rowerzysty Wrzesień to miesiąc, w którym szczególnie promuje się ekologiczne formy transportu. Z okazji Tygodnia Zrównoważonego Transportu oraz Europejskiego Dnia bez Samochodu zapraszamy miłośników dwóch kółek na ścieżkę rowerową „Kolej na Rower” do Miejsc Obsługi Rowerzystów i wzięcia  udziału w loterii fantowej „Paszport rowerzysty”.

Akcja trwa tylko jeden dzień – w niedzielę 18 wrzesień 2022 r. od godz. 9.00 – 17.00.

W tym roku bawimy się aż na 8 Miejscach Obsługi Rowerzystów:

• MOR Stypułów,
  • MOR Ciepielów,
  • MOR Nowa Sól 1 (ul. Przyszłości),
  • MOR Nowa Sól 2 (przy szpitalu – skrzyżowanie ul. Chałubińskiego i Północnej),
  • MOR Otyń,
  • MOR Stany,
  • MOR Konotop,
  • MOR Kolsko.

Na każdym z MORów będzie można odebrać „paszport” i dołączyć do zabawy.

Wśród uczestników akcji zostaną rozlosowane nagrody. Nagrodą główną jest voucher o wartości 1000 zł, kolejne 2 osoby otrzymają vouchery o wartości 500 zł. A dla 100 osób mamy nasze powiatowe koszulki rowerowe.

Warunki udziału w losowaniu nagród:

• odbierz PASZPORT ROWERZYSTY i zarejestruj swój udział w loterii fantowej;
  • zdobądź  łącznie 4 pieczątki na kuponie loteryjnym z 4 różnych MOR na trasie ścieżki rowerowej „Kolej na rower”;
  • wypełniony kupon loteryjny „Część A” wrzuć do urny w dniu 18.09.2022 r. do godz. 17.00;
  • kupon loteryjny „Część B” zachowaj – należy go okazać przy odbiorze nagrody jeśli „Część A” zostanie wylosowana.

Losowanie nagród odbędzie się 19 września 2022 r. w siedzibie Organizatora przy ul. Moniuszki 3 w Nowej Soli o godz. 12.00, II piętro, pokój 216.

A tak bawiliśmy się w 2021 roku