Do wynajęcia lokale w dawnej przychodni przy Witosa

Masz biznes i szukasz lokalu w centrum Nowej Soli? Starostwo Powiatowe ma do wynajęcia lokale w dawnej przychodni przy ul. Witosa 18. Atrakcyjna lokalizacja, korzystna cena najmu i możliwość adaptacji lokali do konkretnych usług i działalności to największy atut tej oferty. Istnieje możliwość wynajęcia części lokalu.

Starostwo Powiatowe w Nowej Soli ogłosiło właśnie ofertę na wynajem lokali przy ul. Witosa 18. Już po wojnie budynek stał się centrum usług medycznych dla mieszkańców miasta i regionu. W budynku przez wiele lat mieściły się gabinety państwowe i prywatne, w których świadczona była pomoc specjalistów.

Do wynajęcia

Obecnie w budynku znajduje się 9 lokali. Aktualnie przedmiotem najmu są części lokali: nr 5 (pow. 51,58 m2), nr  6 (pow. 153,93 m2) i nr 8 (pow. 161,32 m2).

Stawka najmu nieruchomości wynosi 12 zł/m2 netto + VAT.

Możliwości

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Nowa Sól tereny przy ul. Witosa 18 mogą być przeznaczone na ośrodki zdrowia, przychodnie, domy opieki społecznej oraz inne usługi nieuciążliwe np. gastronomia, działalność biurowa, ubezpieczenia i finanse, oświata, opieka społeczna, kultura, drobne usługi rzemieślnicze.

W budynku podłączone są instalacje wodna, kanalizacja sanitarna i deszczowa, elektryczna, siłowa, c.o., gazu ziemnego na potrzeby zasilania kotłowni; odgromowa i multimedialna.