CKZiU Elektryk robi wrażenie na przedstawicielach Miasta

Przedstawiciele Urzędu Miasta w Nowej Soli odwiedzli CKZiU ElektrykNa zaproszenie Wicestarosty Waldemara Wrześniaka w CKZiU Elektryk pojawili się kolejni goście – Prezydent Nowej Soli Jacek Milewski,   Wiceprezydent Natalia Walewska-Wojciechowska oraz Naczelnik Oświaty UM Irena Sienkiewicz.

Inwestycja, którą zrealizował Powiat Nowosolski, zrobiła dobre wrażenie. – miało można powiedzieć, że mamy w Nowej Soli najnowocześniejszą szkołę kształcenia zawodowego w województwie lubuskim – mówi Wicestarosta Waldemar Wrześniak.

O szkole, kierunkach kształcenia oraz nowoczesnych pracowniach opowiedział dyrektor Grzegorz Königsberg.

– Szkoła po największej w historii Naszego Powiatu inwestycji oświatowej robi mega wrażenie. Wielkie ukłony dla Zarządu Powiatu i Radnych Powiatowych, a przede wszystkim dla Pana Wicestarosty Waldemara Wrześniaka i Jego Współpracowników, za kawał profesjonalnej roboty. Mamy w Naszym Mieście prawdziwą, oświatową perełkę- skomentował wizytę na swoim profilu Prezydent Jacek Milewski.