Brawo Nowa Sól! Brawo My!

Nowa Sól zdobyła po raz trzeci puchar Rowerowej Stolicy Polski. 15 tys. punkty i ponad 578 tys. km to wynik, który dał miastu pierwsze miejsce. Do tego sukcesu małą cegiełkę dołożyła grupa Starostwo Powiatowe w Nowej Soli.

Team Starostwo Powiatowe podsumował rywalizacjęNowa Sól od samego początku była liderem w Rowerowej Stolicy Polski. Tym bardziej, że stawka była wysoka – miasto o puchar walczyło już po raz 3. Walka trwała do ostatniej chwili i do ostatniej chwili rosła liczba kilometrów na koncie Nowej Soli.

Udało się. Nowa Sól zakończyła rywalizację na 1. miejscu z wynikiem 15 tys. pkt i 578 tys. km. Puchar zostaje w Nowej Soli.

Dla Nowej Soli kręciło 61 grup, wśród nich grupa Starostwo Powiatowe, która uplasowała się na 26. miejscu.

Grupa Starostwo Powiatowe powstała z inicjatywy jednego z pracowników. Do zabawy pod tym szyldem włączyło się 21 osób.

W ostatni dzień rywalizacji Zarząd Powiatu Nowosolskiego spotkał się z pracownikami, którzy kręcili dla Nowej Soli, aby podziękować za wspólną zabawę. Spotkanie było również okazją do wyróżnienia liderów – Tomasza Gembiaka, Patrycji Jastrzębskiej i Marty Szczotki. Serdecznie gratulujemy!

Gratulujemy również uczniom, nauczycielom i sympatykom naszych szkół, którzy kręcili dla Nowej Soli. Szczególne gratulacje dla teamu Elektryk za 9,5 tys. km, LO ok. 7 tys. km i SOSW – ponad 1 100 km.