Będzie punkt typu drive-thru w naszym powiecie

W przyszłym tygodniu na terenie Powiatu Nowosolskiego zostanie uruchomiony kolejny punkt poboru badań na COVID-19. Punkt ma powstać w Otyniu i będzie świadczył usługi dla pacjentów zmotoryzowanych.

Przedstawiciele starostwa, gminy Otyń i stowarzyszenia MEDYK spotkali się pod wiatą rowerową w Otyniu. W pobliżu tego miejsca ma być zlokalizowany punkt badańPunkt typu drive-thru będzie zlokalizowany przy ul. Dworcowej w Otyniu (w pobliżu miejsca obsługi rowerzystów i dawnego dworca kolejowego). Punkt będzie czynny w godzinach od 9.30 do 14.30.

Dokładną datę uruchomienia punktu typu drive-thru w Powiecie Nowosolskim podamy w najbliższych dniach.

W piątek Starosta Iwona Brzozowska wspólnie z Burmistrz Gminy Otyń Barbarą Wróblewską oraz przedstawicielami Powiatowego i Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego spotkaliśmy się z prezesem Stowarzyszenia Zawodowego Ratowników Medycznych MEDYK Adamem Waligórą, aby ustalić szczegóły dotyczące lokalizacji i funkcjonowania punktu.