30 Finał WOŚP z Powiatem Nowosolskim

Starosta Iwona Brzozowska podczas licytacji w sztabie WOŚP w Nowej SoliZa nami 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki rzeszy wolontariuszy również na terenie powiatu udało się zorganizować zbiórkę na rzecz okulistyki dziecięcej w Polsce. – Jesteście wspaniałą częścią orkiestrowego grania – dziękowała Starosta Iwona Brzozowska.

Powiat Nowosolski od wielu lat wspiera działania lokalnych sztabów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To wydarzenie jednoczy wszystkich w szlachetnym celu. Udaje się to dzięki wolontariuszom. To właśnie ich ciężką pracę zwróciła uwagę Starosta Iwona Brzozowska po wizycie w nowosolskim sztabie WOŚP, który mieścił się w hali Elektryka. Szczególne podziękowania skierowała do dyrekcji, pracowników oraz uczniów powiatowych szkół, którzy współorganizowali lokalne wydarzenia, zbierali pieniądze do puszek, a potem je skrupulatnie liczyli.