217 powiatowych stypendystów

Aż 217 uczniów 6 powiatowych szkół otrzymało stypendia za wyniki w nauce, osiągnięcia naukowe oraz sportowe w drugim semestrze roku 2021/22.

W Liceum Ogólnokształcącym w Nowej Soli mamy aż 77 stypendystów. Aż 52 licealistów zdobyło stypendium za wyniki w nauce, 9 sportowe, a 16 zostało wyróżnionych za osiągnięcia na konkursach i olimpiadach.

69 stypendystów Powiatu to uczniowie CKZiU „Elektryk” – 61 osoby otrzymało stypendia naukowe, a 8 sportowe.

W ZSP nr 2 mamy 5 uczniów ze stypendiami naukowymi.

Z kolei w ZSP nr 4 stypendia naukowe zostały przyznane 33 uczniom, za osiągnięcia sportowe wyróżniono stypendiami 3 uczniów.

Za wyniki w nauce stypendia otrzymali także 22 uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Kożuchowie otrzymało stypendia naukowe, a 2 sportow.

Stypendia Powiatu trafiły również do 6 sportowców ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowej Soli.