10-lat Klubu Mam

W gronie przyjaciół 10 urodziny świętował Klub Mam – Nowa Sól.

Prezeski stowarzyszenia Ilona Wichman i Agnieszka Czyżak kroją jubileuszowy tortJubileusz to okazja do wspomnień i podsumowań. Od samego początku klubowe mamy były bardzo aktywne, organizowały spotkania ze specjalistami, zajęcia sportowe i naukowe dla dzieci, projekty dedykowane mamom oraz akcje charytatywne. Nawet w trudnym dla wszystkich czasie pandemii czy wybuchu wojny w Ukrainie dawały innym wsparcie i pomoc.
Na swojej drodze mamy spotkały wiele osób, stowarzyszeń i firm, na które do dziś mogą liczyć. Cenne okazało się także wsparcie samorządów – Powiat Nowosolski i Miasto Nowa Sól. To właśnie do nich dziś trafiły specjalne podziękowania. Wśród tych, którzy od lat wspierają Klub Mam, znalazł się również wyróżniona dziś Starosta Nowosolski – Iwona Brzozowska
Wydarzenie uświetniły występy artystyczne “klubowych” dzieci – Dawida oraz Klaudii, a także zespołu Niezapominajki ze PZEiR w Nowej Soli.
100 lat drogie Panie! Oby energii i pomysłów Wam nie zabrakło.