Zbiórka na sztandar zakończona sukcesem

Zakończyła się zbiórka pieniędzy na sztandar dla nowosolskiej policji. Całą akcję przeprowadził Społeczny Komitet Fundatorów Sztandaru dla Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli, w skład którego wchodzą włodarze wszystkich gmin powiatu nowosolskiego pod przewodnictwem Starosty Nowosolskiego. Dzięki hojności darczyńców udało się zebrać 18.000 zł. Ponieważ sztandar będzie ręcznie haftowany, trzeba na niego poczekać jeszcze kilka miesięcy. Potem zostanie uroczyście wręczony Komendzie Powiatowej Policji w Nowej Soli i poświęcony. W czasie ceremonii nie zabraknie wszystkich sponsorów, którzy zostaną poproszeni o wpis do pamiątkowej Księgi Fundatorów i Darczyńców. Każdy z fundatorów otrzyma także dyplom honorowy.