Szkolenie z Funduszu Małych Projektów

Dziś (5 stycznia br.) w sali konferencyjnej CKZiU „Elektryk” przy ul. Piłsudskiego w Nowej Soli odbyło się szkolenie dotyczące możliwości uzyskania wsparcia z Funduszu Małych Projektów w ramach Programu Współpracy INTERREG VA Brandenburgia – Polska 2014-2020 finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. W imieniu Starosty Nowosolskiego prowadzących i uczestników powitała p. Łucja Wojewódzka – Członek Zarządu Powiatu. Zachęciła do składania wniosków w pierwszym po rocznej przerwie naborze, który trwa do 20 stycznia br. Szkolenie z ramienia Euroregionu Sprewa-Nysa-Bóbr poprowadzili pani Alicja Kłosowicz i pan Andrzej Adamczyk. Uczestniczyli w nim przedstawiciele szkół, domów kultury, stowarzyszeń z terenu powiatu oraz pracownicy Starostwa.