Szanowni Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele, Pedagodzy, Pracownicy Administracji i Obsługi

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy Państwu wiele radości, pełnej satysfakcji
z wyników pracy, zdobywania kolejnych stopni awansów zawodowych oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Zarząd powiatu dziękuje Państwu za trud i poświęcenie, którymi wykazujecie się każdego dnia w niełatwej, ale także pięknej pracy pedagogicznej. To Państwo tworzycie szczególną atmosferę szkoły i sprawiacie, że młodzież Powiatu Nowosolskiego chce poszerzać horyzonty swej wiedzy, a po latach z sentymentem wspominają czasy uczniowskie.

To od Was zależy liczba absolwentów z których dumny będzie nasz Powiat.

W tym dniu serdeczne życzenia zadowolenia z wykonywanej pracy składamy także wszystkim pracownikom administracji i obsługi. Bez Was praca dydaktyczna byłaby bardzo trudna.

Z poważaniem
Starosta Nowosolski